Viis härrasmehelikku ideed, mida jõulumees sulle kinkida võiks!

Telli King of Spades siit


Mina olen Mikk King of Spadesist ja tahan sind selle videoga välja päästa suurest kitsikusest. Jõulud on lähenemas ja sellega tuleb lähedastelt paratamatult küsimusi – mida sa jõuludeks soovid? Kui naistel on ikka mõni soov varuks, siis meie, meeste vastus on tihti “Ma ei tea, mul ei ole midagi tarvis.” Või, noh, tarvis tegelikult ju oleks, kuid need soovid põletaksid Jõulumehe taskusse hiiglasliku augu.

Ma ise olen täpselt samasugune mees ja seetõttu eelmiste jõulude ajal andsin endale lubaduse kirjutada aasta jooksul üles kõik head kingiideed, mis oleks mõistliku hinnaga, kuid mida saades oleksin väga rõõmus. Loodan, et saad siit nii mõnegi mõtte, mida ilma südametunnistusepiinadeta Jõulumehe käest tellida.


Kingidee nr. 1 – King of Spades 3-pakk

Ma ise olen King of Spadesi asutaja ja ei saagi muud moodi öelda. Samas, kui ma ei oleks sellega seotud, siis usutavasti oleks mu soovitus sama. Neile teadmiseks, kes veel King of Spadesiga kursis ei ole, siis tegemist on ainulaadse ja ülikvaliteetse toidulisandiga spetsiaalselt väga kiire ja nõudliku elustiiliga meestele. King of Spadesi 3-pakk tuleb ka kenas kinkekotis ja mis oleks parem kink kui alata uut aastat parema fookuse, energia ja jõuga kui varem. Kui King of Spades aga juba on su elustiili üks osa, siis siin on järgmised kingisoovitused:
 


Kingiidee nr. 2 – Raamat

Kingiideena on raamat väga vahva, kuid sageli ei too ta kingi saajale erilist rõõmu. Miks? Sest tihti kingitud raamat ei resoneeri saajaga. Ning sageli ei osata anda ka mingeid raamatusoovitusi. Nii jääb üle poole raamatutest lõpuni lugemata. Saan siin anda kaks raudkindlat soovitust – esimeseks on Tim Ferrissi Tools of Titans, kus Ferriss on intervjueerinud sadat mõjukat ja edukat inimest erinevatest elu valdkondadest ning uurinud nende produktiivsusnippide ja harjumuste kohta. Kerge ja põnev lugemine.

Teisena soovitan ükskõik millise, soovitavalt juba meie hulgast lahkunud suurmehe elulugu, kelle teod on sind intrigeerinud. Nad on lihtsad lugeda, inspireerivad, motiveerivad ning võimaldavad sul nendega ise paralleele tuua. Ma ise lõpetasin äsja admiral Nelsoni eluloo ja saan seda soovitada.
 


Kingiidee nr. 3 – kvaliteetne raseerija

Kui sa pole veel elektripardlilt või miljoni teraga nn. kaubamaja raseerijatelt kvaliteetsele kraamile üle läinud, siis nüüd on viimane aeg. Esiteks on korralikul metallist raseerijal juba omaette esteetiline väärtus ning parem raseerimistulemus, ühtlasi aga sunnib sellega habeme ajamine igal hommikul aja mõneks minutiks maha võtma, lastes peal niimoodi mõtetest puhata. Mõnus ja mehine rituaal, mida tasub nautida.
 


Kingiidee nr. 4 – Kvaliteetne märkmik ja kirjapulk

Loomulikult ei täida see märkmik enam kalendri või telefoninumbrite talletamise ülesannet, vaid hoopis päeviku oma. Just, päevikut ei pea mitte ainult 8-aastased tütarlapsed vaid paljud selle maailma edukad mehed. Nad võtavad igal hommikul viis minutit ja kirjutavad sinna mis iganes pähe tuleb või südamel on. Nii on see päevik kui peegel, mis aitab sul enda mõtetest paremini aru saada ja toob selgust sageli selles, millega juba pikka aega kimpus oled.

Mul endal on Moleskine’i märkmik ja Parkeri kirjapulk, aga valikut brändide osas on siin palju. Ja tähtis on just asjade kvaliteet ja presentatsioon. Kuigi kehva kirjapulga ning tavalise vihikuga saab täpselt sama asja teha, siis ilus ja kvaliteetne annab selle harjumuse juurutamisele hoopis uue hoo.
 


Kingiidee nr. 5 – kunst

Kunsti ei kingita tavaliselt kahel põhjusel – esiteks, seda ei ole liiga mugav osta ning teiseks kartus, et töö maksab palju. Ma annan siinkohal olulise soovituse – minu meelest on Eesti tunnustatud meistrite graafika praegu lausa kriminaalselt odav ja sellega ei saa alt minna. Minu käes on Mare Vindi Saaremaastik ja selle hind on alla 400 EUR’i. Väiksemad formaadid samuti väga tunnustatud meistritelt on aga sellestki oluliselt odavamad ning motiivide valik suur. Nii ei tohiks olla jõulumehel probleemi leida mõni tõeliselt mehelik graafika, mis ajas vaid oma väärtust kasvatab ning igapäevaselt silma rõõmustab.
 


Saada see video julgelt edasi neile, kes sinu käest su kingisoovide kohta on uurinud ning lase neil lõplik valik teha. Kohtume juba järgmises videos!

King of Spadesi uudiskiri ilmub kaks korda kuus.
Meiega õpid uut nii tervisest kui King of Spadesist.
Sinu e-maile ei jagata kolmandate osapooltega.

Me ei jaga kunagi Sinu e-maili aadressi ega muud isiklikku infot kolmandate osapooltega ilma Sinu selge nõusolekuta. Tutvu kasutustingimustega.

Heida pilk ka meie teistele postitustele

Miks peaksid ärkama 04.45 hommikul?

Miks peaksid ärkama 04.45 hommikul?

Miks peaks üks tervemõistuslik mees ärkama vabatahtlikult 04.45 hommikul (ja mitte kiirustama varahommikusele Riia- või Kopenhaageni-lennule)? 
[...]
Millal hakkavad mehe vaimsed ja füüsilised võimed langema?

Millal hakkavad mehe vaimsed ja füüsilised võimed langema?

On mõnevõrra üllatav, et meie vaimsed võimed saavutavad oma tipu varem kui füüsilised võimed. 
[...]
Kuidas Mikk peatas enda juuksekao?!

Kuidas Mikk peatas enda juuksekao?!

Meestüüpi juuksekadu ehk androgeenne alopeetsia on probleem, millega puutuvad oma eluea jooksul kokku umbes pooled meestest.
[...]
Suve varjatud mõjud Su mehelikule võimsusele

Suve varjatud mõjud Su mehelikule võimsusele

Suvi on kahtlemata õues ja looduses olemise, päikesevannide võtmise ning valguse periood, millel on meie üldisele heaolule palju positiivset anda. Samas peidab suvi endas ka olulisi varjatud...
[...]
Nelja nädalaga jääauku. Miks küll?

Nelja nädalaga jääauku. Miks küll?

Täna on 31. detsember, kell on vähem kui 10.00 hommikul ning täna saab mul täis esimene aasta end teadlikult külma veega karastamisest. Selle tähistamiseks sõidangi praegu Pirita Jahisadamasse...
[...]
Veel hullem kui suitsetamine? See pole ju võimalik…

Veel hullem kui suitsetamine? See pole ju võimalik…

Seda, kui raskelt mõjub krooniline suitsetamine mehe tervisele, teame kõik. Samas ei räägita üldse sellest, mis on enneaegse suremuse riski arvestades 3(!) korda ohtlikum kui suitsetamine.
[...]
Mitte suitsetamine ega ülekaal pole tänapäeva meeste suurim terviserisk, vaid…

Mitte suitsetamine ega ülekaal pole tänapäeva meeste suurim terviserisk, vaid…

Kuigi see võib kõlada esoteeriliselt, siis suurimaks terviseriskiks, hoolimata su säravast karjäärist ja toredast perekonnast, on psühholoogiline - üksildustunne.
[...]
Unes õppimine on võimalik

Unes õppimine on võimalik

Oled ka sina mõelnud, kui kahju on, et Aldous Huxley 1960-ndatel välja käidud ulmeidee, et inimene on võimeline õppima ka magades – hüpnopeedia – ei vasta tõele.... või kas ei vasta?
[...]
Sulge

Ostukorv on tühi

Jätka ostmist