Muuda oma biokeemiat vaid kehapoosidega, nagu selle maailma vägevad (ja Rocky)

Ei, see ei ole nali. Kliinilised uuringud näitavad selgelt, et teatud kindlad kehapoosid – jõupoosid või nagu inglise keeles öeldakse – power poses, aitavad sul muuta sinu biokeemiat, tõstes meessuguhormooni testosterooni taset ja alandades stressihormooni kortisooli taset. Sellega koos muutub vastavalt ka sinu käitumine. Sa muutud julgemaks, sihi- ja, enesekindlamaks ning ka riskialtimaks.

Jõupoosid on oma olemuselt avatud, sind tavaliselst palju suureks tegevad ja tihtipeale ka veidi agressiivsed. See kõik näitab seda, et sa oled olukorra peremees ja sa ei karda konflikti.

Uuringutest nähtub, et lisaks muutustele sinu enda biokeemias ja alateadlikus käitumismustris, muutub ka sinu kuvand teiste ühiskonna liikmete silmis. Nad näevad sind varasemaga võrreldes edukama, edasipürgivama ning karismaatilisemana.

Järgnevalt toome ära paar väga tõhusat klassikalist jõupoosi:

Jõupoos number 1 – Rocky V
Matki Sylvester Stallone’i kehastatud Rockyt ja tõsta käed võidukalt taeva poole, moodustades suure “V” tähe. Kuna tegu on väga ekspressiivse ja märgilise jõupoosiga, mis annab kehale märku, et sa oled suur, võimas ja võidukas, siis kasuta seda kontorikeskkonna asemel pigem üksi kodus olles. Vastasel juhul võib sellise käitumise olemuse töökaaslastele selgitamine võtta ebaproportsionaalselt palju sinu väärtuslikku aega.

Jõupoos number 2 – Seisa käed puusas
Käed puusas seismine on üks parimaid viise ennast küllaltki kombekal ja rafineeritud moel kontorikeskkonnas suuremaks teha ja näidata kujundlikult, et sa oled jõuline, kahe jalaga maa peal olev liider, kelle sõna maksab ja kelle järgi tasub joonduda.

Jõupoos number 3 – Enda istudes suuremaks tegemine

Istudes end füüsiliselt suuremaks tegemisel on lausa kaks head poosi: neist esimene on panna käed kukla taha ning nõjatuda toolil tahapoole. Selline visuaal annab su vestluspartnerile märku, et arutelu lõpptulemus on suuresti sinu otsustada, kuna sinu positsioon on tema omast kõrgem.Teine, vähem agressiivne viis, kuidas ennast istudes suureks teha, on lihtsalt asetada oma käsi kõrvaloleva tooli seljatoe peale.

Jõupoos number 4 – Agressiivne läbirääkimiste poos
Kui sinu ja su vestluspartnerite vahele jääb laud, siis toeta mõlemad käed lauaplaadile, tõuse püsti ning nõjatu kergelt ettepoole. Kuna tegemist on väga agressiivse poosiga, siis ära unusta naeratust ja osavõtlikku pilku – see aitab oluliselt üldmuljet pehmendada, kübetki vähendamata jõupoosi enda mõju nii sinu biokeemiale kui vastasistujatele. Pigem näitab see, et oled arutelust aktiivselt osa võtmas ning valmis kandma ka vastutusekoormat.

Tee vähemalt kahte jõupoosi, hoides kumbagi rohkem kui minuti

Uuringutele tuginedes saab väita, et reaalset kasu saad jõupoosidest siis, kui kasutad neist vähemalt kahte, kusjuures poose tuleb hoida igatühte vähemalt minuti. Jõupoose harjutades teadvusta endale aga ka seda, et kõik kinnised, sind tavalisest väiksemaks tegevad kehahoiakud on vastupidise efektiga ja annavad vestluspartnerile selge indikatsiooni, et sa oled oma positsioonide kaitsmisel kergesti haavatav.

Kindlasti võta jõupooside kõrvale ka King of Spades
King of Spadesi koostisosad aitavad sul optimeerida mehelikku hormonaaltasakaalu, parandavad fookust ja mälu ning alandavad ka vererõhku, takistades ärevustundel võimust võtta. Nii saad jõupoosidest kätte maksimumi.

Kui sa arvad, et ka mõni sinu sõber võiks sellest videost ning artiklist midagi õppida, siis kindlasti jaga seda temaga.

King of Spadesi uudiskiri ilmub kaks korda kuus.
Meiega õpid uut nii tervisest kui King of Spadesist.
Sinu e-maile ei jagata kolmandate osapooltega.

Me ei jaga kunagi Sinu e-maili aadressi ega muud isiklikku infot kolmandate osapooltega ilma Sinu selge nõusolekuta. Tutvu kasutustingimustega.

Heida pilk ka meie teistele postitustele

Milline on hea stress, milline on halb stress (ja kuidas sellega võidelda)?

Milline on hea stress, milline on halb stress (ja kuidas sellega võidelda)?

Kõikjal räägitakse, et stress on halb ja seda peab igal võimalikul viisil vältima. See on vale.
[...]
Ettevõtja: kirega oma tööd tehes pead olema veendunud, et tervis on selleks suuteline.

Ettevõtja: kirega oma tööd tehes pead olema veendunud, et tervis on selleks suuteline.

Tõnu Tammearu, disainlaudu tootva ettevõtte Oakmind Design asutaja ning King of Spadesi klient on mees, kellelt on mõndagi õppida. 
[...]
Viis härrasmehelikku ideed, mida jõulumees sulle kinkida võiks!

Viis härrasmehelikku ideed, mida jõulumees sulle kinkida võiks!

Jõulud on lähenemas ja sellega tuleb lähedastelt paratamatult küsimusi – mida sa jõuludeks soovid?
[...]
Sulle olulist teadusmaailmast

Sulle olulist teadusmaailmast

Resveratrool ning viinamarjaseemne ekstrakt King of Spadesis parandavad tähelepanuvõimet ja lühimälu ning aitavad vältida vaimse võimekuse langust.
[...]
Energiat napib ja tuju on morn? Leidsime ühe süüdlase üles!

Energiat napib ja tuju on morn? Leidsime ühe süüdlase üles!

Kuidas valguse puudumine, aga ka valgus valel ajal su võimsust ja suutlikkust mõjutab. 
[...]
Tipp-eSportlane: “Olen treeninud ka 14 tundi ööpäevas”

Tipp-eSportlane: “Olen treeninud ka 14 tundi ööpäevas”

Meeldib  see  meile  või  mitte,  aga  infotehnoloogia  ajastu  on  tulnud  selleks,  et  jääda.  Nii  on  paratamatu  ka  see,  et  sport,  õigemini  üks  selle  haru,  on  kolinud  virtuaalruumi...
[...]
Ütle, kes on su lemmikpahalane ja ma ütlen, kes oled sa ise.

Ütle, kes on su lemmikpahalane ja ma ütlen, kes oled sa ise.

Kaasaja kahtlemata ühe suurema mõtleja, psühhiaater Carl Jungi olulisimaid kontseptsioone on “vari” - shadow. Jungi järgi on nimelt igal inimesel alateadvuses olemas tume varjukülg, mis peidab endas instinte, ihasid ja reaktsioone, mis ületavad kaugelt meie ühiskonna moraalsed, eetilised ja seaduslikud piirid.
[...]
King of Spades Tournamentiga stiilne Goblet tasuta kaasa.

King of Spades Tournamentiga stiilne Goblet tasuta kaasa.

Praegu on suurepärane aeg uus King of Spades Tournament omal nahal järgi proovida, sest vähemalt kahe paki ostul paneme Sinu tellimusele stiilse metallist sheikeri...
[...]
Sulge

Ostukorv on tühi

Jätka ostmist