Milline on sinu sisemine Defender?

Telli King of Spades siit


Minu selja taga on Land Rover Defender – ostsin ta just Rootsist ning võtsin äsja arvele. Kümne sammu pealt näeb ta 20-aastase auto kohta enam-vähem normaalne välja, kuid tegelik pilt on lähemalt vaadates teine.

Kohe on aru saada, et autot on sihtotstarbeliselt tööloomana kasutatud – paneelid on mõlkis, roosteuss on korralikult laastamistööd teinud, sisemus katki.

Miks ma sulle oma autologu näitan? Sest minu meelest saab siin tõmmata suurepärase analoogia Defenderi ja meie, meeste vahel. Olen kindlal veendumusel, et igas mehes meist on Defenderit – meid on loodud avastama, minema sinna, kuhu keegi pole läinud ja tegema seda, mida keegi pole teinud. Võib isegi öelda, et jagame teatud mõttes sama DNA’d.

Ja täpselt nii nagu selle Defenderi puhulgi – kui kasutame endale antut sihipäraselt – oleme tegudele suunatud, siis mõlgid ja armid on paratamatus. Kui meil ei ole mõlke ega arme kunagi olnud, pole me kasutanud oma keha selleks, milleks ta tegelikult on loodud. Ja ma tean, et mehed, kes King of Spadesi tarbivad ning meie videosid vaatavad, on tegudeinimesed, mitte õrnad müürililled.

Just seepärast on meie elustiilile vastav hooldus meile kohustuslik. Mida sügavamale oma ressurssidesse ja võimekusse sisse läheme, seda enam meie masin kulub – nii vaimselt kui füüsiliselt. Paljud meist on nagu minu uus-vana Defender – tööd on tehtud palju, on palju haiget saadud, on palju end kulutatud, on palju teisi aidatud, kuid enda eest hoolitsemine on jäänud selgelt tahaplaanile. Rooste, väsivad osad ja kuluv mootor on paljude meie pärisosa. Ja kui sa oled veel oma varastes kahekümnendates, siis ilma korrektse hoolduseta oled kümne aasta pärast nagu see vana roostes Defender. Küll veel sõitev ja suutlik, kuid siiski juba väsinud ja armiline.

Mina hakkan seda Defenderit jõudumööda taastama tema esialgsesse üliheasse vormi ja esimene prioriteet on tehnika. Nii peaks ka meie, kõrge saavutusvajadusega meeste esimene prioriteet olema meie keha ja vaimu jõudlus – hea sportlik vorm, vaimselt tasakaalus, terve. Alles siis on mõtet tõsisemalt tegeleda ülikondade, kellade ja kalliste kingadega – paljuski kosmeetikaga. Sest mehelik esteetika peab olema funktsionaalne.

Mina ise autot remontida ei oska ja seepärast usaldan selle teiste, pädevate meeste hoolde. Küll aga saab sind aidata King of Spadesi lisand ning loodan, et ka need videod, mida ma iganädalaselt teen.

Loodan, et see võrdlus roostes, kuid siiski tõsise ja võimsa töömasina ning meie, meeste organismi vahel tekitas sinus ‘märkamise’ ning mõistad paremini, et mida kasutatakse sihipäraselt, seda lihtsalt tuleb hooldada. Ja et see paneb sind su jõudluse kõrgel hoidmise nimel tervisele senisest enam tähelepanu pöörama.

King of Spadesi uudiskiri ilmub kaks korda kuus.
Meiega õpid uut nii tervisest kui King of Spadesist.
Sinu e-maile ei jagata kolmandate osapooltega.

Me ei jaga kunagi Sinu e-maili aadressi ega muud isiklikku infot kolmandate osapooltega ilma Sinu selge nõusolekuta. Tutvu kasutustingimustega.

Heida pilk ka meie teistele postitustele

Kas su kõhus on liitlased või vaenlased?

Kas su kõhus on liitlased või vaenlased?

Selles videos räägib Mikk, kuidas su pärisperemehed elavad su kõhus ja mõjutavad su stressitaset, hormonaaltasakaalu ja veel palju muudki. Need peremehed on bakterid...
[...]
Millised tehnikavidinad aitavad Sind lähemale purunematusele

Millised tehnikavidinad aitavad Sind lähemale purunematusele

Vaata, millised tehnikavidinad aitavad meil olla tugevamad, tervemad ja energilisemad.
[...]
Janar Rückenberg: “Miks mina tarvitan King of Spadesi”

Janar Rückenberg: “Miks mina tarvitan King of Spadesi”

Eesti ühe suurema jõutreeningu- ja üldkehalise ettevalmistuse teadmistepagasiga mees, kes on kirjutanud ka populaarse raamatu “Sinu parim vorm jõusaalist”...
[...]
Mehelik viljakus – purunematu keha ja vaimu oluline osa

Mehelik viljakus – purunematu keha ja vaimu oluline osa

Viljakus ei ole oluline vaid siis, kui soovid lapsi saada, peegeldades tegelikult küllalt täpselt sinu üldist vaimset ja füüsilist vormi.
[...]
Sinu kõige tähtsamad viis sekundit päevas, iga päev!

Sinu kõige tähtsamad viis sekundit päevas, iga päev!

Selles videos tahan ma sulle tutvustada sinu päeva kõige olulisemat viite sekundit, mis koheselt alandab stressitaset, distantseerib sind su igapäevaprobleemidest...
[...]
Kas sina elad mõtestatud elu? Raamatusoovitus!

Kas sina elad mõtestatud elu? Raamatusoovitus!

Oled sa nõus, et meest käivitavaks jõuks ei ole mitte naudinguiha, nagu arvas Freud ega võimuiha, mida väitis Adler, vaid soov elada mõtestatud ja eesmärgipärast elu?
[...]
Aastalõpu väljakutse: 1. jaanuari hommikul talisuplema

Aastalõpu väljakutse: 1. jaanuari hommikul talisuplema

Soovid sa varsti algavale uuele aastale anda varasemast hoopis võimsama avapaugu, mis suure tõenäosusega tähendab sulle ka parajat eneseületust?
[...]
<i>Floating</i> – miks ronida vabatahtlikult isolatsioonikambrisse?

Floating – miks ronida vabatahtlikult isolatsioonikambrisse?

Ühes oma päris esimestest videotest tutvustas Mikk floatingut, kuid nüüd võtab ta sind läbi video ühele seansile kaasa ja palub floatingu eksperdil Veikol sellest praktikast veel lisaks rääkida.
[...]
Sulge

Ostukorv on tühi

Jätka ostmist