Miks mu vorm paremaks ei lähe – ma ju toitun tervislikult?!

Telli King of Spades siit


...see küsimus vaevab paljusid neid, kes on oma toidulaualt jätnud ära madalakvaliteetse nn. rämpstoidu, kuid ei suuda siiski visuaalses vormis olulisi edusamme teha.

Kõigepealt – tervislikkus on väga lai mõiste ja tihti arvatakse, et kui süüa kvaliteetsest toorainest tehtud toitu, siis on see tervislik. Kvaliteetne tooraine aga ei pruugi olla madala kalorsusega. Nii võime lisaks oma tavapärasele toidule süüa vahepaladena päevas kaks peotäit Kreeka pähkleid ja juua ühe mangusmuuti ning ollagi juba 500 kilokaloriga ülekaloraažis.

Sellest, et me peame aduma, kui palju me tegelikult kaoreid sööme, on palju räägitud ja see video keskendubki pigem võrrandi teisele poolele – kui palju me tegelikult päevas energiat vajame.

Internet on täis kalkulaatoreid, mis aitavad sul päevase kalorikulu kokku arvutada, võttes arvesse sinu sugu, pikkust, kaalu, trenne ning nende intensiivsust ning nad tõesti töötavad...juhul, kui sa oled „keskmine inimene“ ning suudad adekvaatselt ja tõeselt hinnata oma aktiviteete. Sageli aga võivad nad (või sina ise!) eksida nii palju, et nende järgi oma menüüd sättides teed endale pigem kahju kui kasu.

Seetõttu on vajalik, et leiaksid võimaluse enda ööpäevase kalorikulu kas pulsikella või pulsivööga ise ära mõõta – ning ole valmis üllatuseks. Vastus sinu küsimusele „miks mu vorm paremaks ei lähe“ saab selge vastuse – sa kas sööd liiga vähe kaloreid (mida juhtub harvem) või hoopis liiga palju (mida juhtub sagedamini). Eesmärki saavutada hea vorm pärsivad need mõlemad.

Kuna meie käitumismustrid nädalate lõikes on üsna sarnased, piisab, kui mõõdad ära enda ööpäevad ühe keskmise nädala lõikes ning sealt edasi kannad selle teadmise tulevastele päevadele üle ning sätid enda toitumist vastavalt. Selliselt talitades ei ole soovitud vormi saavutamine sugugi keeruline ülesanne.

King of Spadesi uudiskiri ilmub kaks korda kuus.
Meiega õpid uut nii tervisest kui King of Spadesist.
Sinu e-maile ei jagata kolmandate osapooltega.

Me ei jaga kunagi Sinu e-maili aadressi ega muud isiklikku infot kolmandate osapooltega ilma Sinu selge nõusolekuta. Tutvu kasutustingimustega.

Heida pilk ka meie teistele postitustele

Energiat napib ja tuju on morn? Leidsime ühe süüdlase üles!

Energiat napib ja tuju on morn? Leidsime ühe süüdlase üles!

Kuidas valguse puudumine, aga ka valgus valel ajal su võimsust ja suutlikkust mõjutab. 
[...]
Tee ise: vähem vaimseid- ja lihaspingeid ning parem uni.

Tee ise: vähem vaimseid- ja lihaspingeid ning parem uni.

Magneesium on tsingi kõrval, mida sisaldab ka King of Spades, ülioluliseks mineraaliks, mida piisavas koguses ainult toidust kätte saada muutub üha keerulisemaks.
[...]
Lõpeta läbi suu hingamine – Buteyko meetod

Lõpeta läbi suu hingamine – Buteyko meetod

Väga paljud inimesed, hinnanguliselt lausa pooled täiskasvanutest, mina nende hulgas, hingavad valesti – hingatakse suuga ning liiga palju. Võiks ju arvata, et lisahapnik on hea ja tervistav, kuid tegelikkuses...
[...]
Tournament erakordse tutvumishinnaga!

Tournament erakordse tutvumishinnaga!

Praegu on parim võimalus King of Spades Tournament enda peal järgi proovida, sest hetkel maksab üks pakk vaid 24 EUR ning transport on tasuta!
[...]
King of Spades Tournament – muutu tugevamaks, kiiremini

King of Spades Tournament – muutu tugevamaks, kiiremini

Vaata videost, millised on Tournamenti toimeained ning kuidas nad just Sind aitavad.
[...]
Paranda oma mälu vaid 30 sekundiga!

Paranda oma mälu vaid 30 sekundiga!

Usutavasti tead nii mõndagi tegevust või harjutust, mis aitab parandada nii mälu kui üldist ajutööd – näiteks muusikainstrumendi õppimine või uue info omandamise...
[...]
Isadepäeve-eri: meeste jõudlusest faktipõhiselt

Isadepäeve-eri: meeste jõudlusest faktipõhiselt

Varsti on käes isadepäev, aga selles videos tahan ma rääkida sellest, miks paljud poisid ja mehed, kes oma isale õnne soovivad, ise kunagi neid õnnesoove vastu võtta ei saa.
[...]
See on sinu vaimse stressi tegelik allikas…

See on sinu vaimse stressi tegelik allikas…

Ettevõtlike ja suure saavutusvajadustega meeste seas on pidev vaimne stress ja depressioon suur probleem, sest mida rohkem soovid ära teha, seda rohkem takistusi oma teel kohtad.
[...]
Sulge

Ostukorv on tühi

Jätka ostmist