Maiusta süümepiinade- ja halbade tagajärgedeta

Külmad ilmad ja lühemad päevad tähendavad seda, et veedame palju rohkem aega kodus. Õdus valgus, kaminas praksuv tuli ning akna taga vilisev tuul aga lausa kutsuvad meid magusaga patustama. Samas on selge, et kuna maiustamine rikub kiiresti meie meheliku ning sportliku kehakompositsiooni, peame hambad ristis sellele tungile vastu seisma. Siiski - on ka teine võimalus. 

Enda meeletu piiramise asemel on proovi hoopis rakendada Miku kaheastmelist õhtuse maiustamise strateegiat:

1. Samm

Kaks tundi peale õhtusööki (tavaliselt tuleb just siis meeletu ja spontaanne magusaisu) sega endale vadaku- ja hernevalgust, keefirist ning marjadest kokku imemaitsev ja magus magustoit, mis oma maitselt meenutab küpsisepudingit. See on mahult suur, magus, väga väikese kalorisisaldusega õhtune snäkk, mis magusaisu piirab.

Kuid me ei saa end petta - tervislik aseaine on just see - aseaine - ning seda tõelist magusaisu see lõpuni ei rahulda. Nüüd tuleb edasi liikuda 2. Sammu juurde.

2. Samm

Peale ülalkirjeldatud tervislikku ja magusat snäkki võta õhtu lõpetuseks nö. päris maiustus, mis on oma mahult suur (andes pikaajalise söömisnaudingu) kuid energiasisalduselt tagasihoidlik. Väga hea valik selleks on vaid 60kcal sisaldav smuutijäätis või tarretis. Nad ei vaja eraldi valmistamist, annavad ajule igatsetud naudingu ning kombinatsioonis pudinguga sööjale tunde, nagu oleks terve õhtu ainult magusasöömisega tegeletud. Ja see on see tunne, mida sageli soovime... vahega, et nii talitades on tühjade kalorite tarbimine viidud väga madalaks, mis kuidagi head füüsilist vormi ei riku.

Kuna oluline impulsiivse maiustamise põhjus on ka stress, siis täienda enda menüüd King of Spades Flagshipiga, mille võimsad adaptogeenid aitavad meil igapäevase stressiga palju paremini toime tulla ning piiravad juba eos magusaisu.

King of Spadesi uudiskiri ilmub kaks korda kuus.
Meiega õpid uut nii tervisest kui King of Spadesist.
Sinu e-maile ei jagata kolmandate osapooltega.

Me ei jaga kunagi Sinu e-maili aadressi ega muud isiklikku infot kolmandate osapooltega ilma Sinu selge nõusolekuta. Tutvu kasutustingimustega.

Heida pilk ka meie teistele postitustele

Kuidas jaanide ajal eneseväärikust säilitada

Kuidas jaanide ajal eneseväärikust säilitada

Jaanipäev on tulekul ja kui on üks püha, kus tunneme kollektiivset kohustust kõvasti napsu võtta, siis see ongi just jaanipäev. Rohke alkoholitarvitamisega ei pane me korralikku põntsu...
[...]
Pika autosõidu vältel meel erk ja vaim puhanud. Kuidas see võimalik on?

Pika autosõidu vältel meel erk ja vaim puhanud. Kuidas see võimalik on?

Kuidas hoida pika roolisoleku ajal meel ergas, vaim värske ning tunda end ka peale mitmetunnist sõitu energilise ja teotahtelisena.
[...]
Kallis, see auto on tervise huvides!

Kallis, see auto on tervise huvides!

Meile meestena meeldivad võimsad ja kiired autod, kuid tihtipeale ei soeta me neid endale, kuna “teised arvavad, et ma kompenseerin”, “naine ei luba”...
[...]
Veel hullem kui suitsetamine? See pole ju võimalik…

Veel hullem kui suitsetamine? See pole ju võimalik…

Seda, kui raskelt mõjub krooniline suitsetamine mehe tervisele, teame kõik. Samas ei räägita üldse sellest, mis on enneaegse suremuse riski arvestades 3(!) korda ohtlikum kui suitsetamine.
[...]
Kas su sõbrad on tahtmatult hoopis su vaenlased?

Kas su sõbrad on tahtmatult hoopis su vaenlased?

Sõprus on, eriti meie – meeste – hulgas kui Püha Graal. Ja sõpru vajame me sotsiaalsete olenditena absoluutselt kindlasti. 
[...]
Karske aasta: kolme kuu muljed

Karske aasta: kolme kuu muljed

King of Spadesi asutaja Mikk võttis endale karske aasta ning jagab nüüd, esimese kolme kuu möödudes, enda vahetuid muljeid läbi küsimuste, mis talle selle väljakutse jooksul kõige rohkem esitatud on.
[...]
Tegelik oht sinu mehelikule tervisele (mitte Covid-19)

Tegelik oht sinu mehelikule tervisele (mitte Covid-19)

Koroonapaanika on jätmas muljet, nagu oleks tegu suurima inimkonda tabanud tervisekatastroofiga viimase 50 aasta jooksul. Tegelikkuses seisame igapäevaselt silmitsi oluliselt hullema haigusega, mille kõrval koroona kahvatub
[...]
Miks me oleme nõrgemad kui meie isad ja vanaisad

Miks me oleme nõrgemad kui meie isad ja vanaisad

Õpi videost, millisele hormoonile me võlgneme oma mehelikkuse, jõu, tugevuse ning soovi pidevalt edasi pürgida.
[...]
Sulge

Ostukorv on tühi

Jätka ostmist