Kuidas King of Spades on tehtud

King of Spades – kuidas ta valmib?

King of Spadesi ideoloogiaks on alati olnud parim võimalik kvaliteet. Just seetõttu hangime koostisosi otse meie usalduse võitnud istandustest ja ekstraheerimistehastest ning ei soeta tooraineid kokkuostjatelt ega ‘hallilt turult’. Seejuures on eranditult kõik meie toimeainetega varustajad vastavuses ISO 9001 standarditega ning alluvad regulaarsetele sõltumatute laborite kvaliteedikontrollidele.  Kuid pea sama tähtis kui toorme kvaliteet, on toidulisandi tootmise juures ka see, millistes tingimustes ning reegleid järgides toimub reaalne tootmisprotsess. King of Spades ei ole ka siin teinud ühtegi järeleandmist, tootes meie jõu ja vitaalsuse kompleks Euroopa Ravimiameti poolt litsenseeritud ravimitehases siinsamas Eestis, vastates nii täielikult ülikarmidele Euroopa Liidu ravimi- ja toidulisandi tootmisregulatsioonidele. Teadaolevalt on Euroopa Liidu kvaliteediregulatsioonid, eriti aga ravimi- ja lisanditootmise litsentsi nõuded maailma karmimad ning see, käsikäes faktiga, et tootmine toimub Eestis, võimaldab olla kindel ühtlaselt veatus tootekvaliteedis. Selleks, et mõista, kuidas King of Spadesi toodetakse, tahame avada Sulle meie tehase virtuaalväravad ning kutsuda Sind ringkäigule meie tehasesse.

Tere tulemast King of Spadesi Laboratooriumisse

Nagu eelpool mainitud, kasutame King of Spadesis vaid parima kvaliteediga toimeaineid, mis on ümberlükkamatu eeldus litsenseeritud ravimitehase kasutamiseks tootmisprotsessis - seda seetõttu, et tehas ei saa riskida vähimagi saasteohuga. Toore saadetakse peale Eestis lahti tollimist meie tehasesse, kus kogu kaup spetsiaalses lüüsis hoolikalt üle kontrollitakse, olemaks kindel, et ükski pakend transpordi käigus kannatada pole saanud ning nii toorme kvaliteedile ega tehase hügieeninõuetele ohtu ei kujuta. Laboritehnikud kontrollivad lisaks pakenditele ka iga toormeaine analüüsisertifikaate, olemaks kindel koostisosade kvaliteedi vastavuses Euroopa Liidu regulatsioonidega. Alles peale nende protseduuride läbiviimist vabastatakse kaup lüüsist ning lubatakse tehase tootmisruumidesse.

Segamine

Igaüks, kes tehase tootmisruumidesse siseneb, peab kandma steriilset kuube ning ühekordselt kasutatavat mütsi, näomaski, kummikindaid ning jalanõude katteid.  Peale King of Spadesi koostisosade lüüsist vabastamist transporditakse toore seguruumi, kus kõik toimeained vastavalt meie retseptile välja kaalutakse ning spetsiaalsesse segumasinasse valatakse. See protsess on omakorda jagatud mitmeks väiksemaks osaks, kuna segades väiksemat ainemassi, on võrdne ja retseptis ette nähtud ainete jaotus paremini garanteeritud. Nii saame olla kindlad, et igas King of Spadesi kapslis on täpselt ühesuguse koostiseprofiiliga toimeainemass.

Kapsuleerimine

See osa tootmisprotsessist on kahtlemata kõige intensiivsem ning pingelisem. Enne kapsuleerimisega alustamist on vaja kalibreerida kapsuleerimismasin. Kalibreerimine koosneb kümnetest väikestest, kuid olulistest parameetritest, mis tuleb kõik enne testpartiiga alustamist peenhäälestada. Testpartii on ülivajalik seetõttu, et laboritehnikud veenduksid nii kapslite võrdses koguselises täitumises kui kaalus. Kuna King of Spades koosneb täisnaturaalsetest koostisosadest, võib taimeekstraktide niiskustase olla erinev ning läbiva soovitud tulemuse saamine aeganõudev. Testpartii ajal toodetakse rohkem kui 1000 kapslit, mis omakorda väga väikestes alampartiides eraldi kaalutakse ning vajadusel kapsuleerimismasinat vastavalt kalibreeritakse. Selleks, et olla täielikult veendunud soovitud tulemuse saavutamises ja masina õiges seades, kulub mitu tosinat alampartiide kaaluvõtte. Alles nüüd on kõik valmis müükijõudva lisandi tootmiseks. Nagu ka testpartii ajal, võtavad laboritehnikud pidevalt kommertspartiide tootmise ajal kvaliteedikontrolli teostades kapslite kaalunäite – kõike samas hoolikalt dokumenteerides. Kapsuleerimisprotsessi ajal on pidevalt tootmisega seotud neli kuni viis tehnikut, kellest kaks on pühendunud vaid kvaliteedikontrollile.

Pakendamine

Peale King of Spadesi kapsuleerimisprotsessi lõppu, mis võib olenevalt tootmismahust võtta aega kolmest päevast kuni nädalani, transporditakse kapslid pakendamisruumi. See ruum asub samas tootmiskompleksis ning seal kehtivad täpselt samasugused hügieeninõuded kui varasemates etappides.  Kuna King of Spadesi pakend erineb oluliselt tavalistest (ja emotsioonitust) plastpudelitest, tuleb iga 88 kapslit sisaldav toidusertifikaadiga kott laboritehniku poolt ükshaaval õhukindlaks kuumkeevitada, peale mida asetatakse kott koos instruktsioonidega metallist toosi, millel samuti toiduga kokkupuutumise sertifikaat. Peale King of Spadesi karbi komplekteerimist pakendatakse see termokahanevasse kilesse, mis on samuti toidusertifikaadiga. Vaid siis ja ainult siis on King of Spades valmis meie tehasest lahkuma. IMGSHIPMENT

On see kõik vajalik?

King of Spades ei ole odavaim toidulisand turul. Kuid me oleme kahtlemata üks parimatest, nii toimelt kui kvaliteedilt. Kasutades tootmiseks litsenseeritud ravimitehast tavalise toidulisanditehase asemel teeb lisandi küll märgatavalt kallimaks, kuid kuna see on midagi, millel on oluline mõju sinu tervisele, siis on kvaliteet tõesti midagi, mille sa oleksid valmis asendama odavama hinnaga? Oleme kindlal veendumusel, et meie enda püstitatud kõrged standardid King of Spadesi tootmisele on enam kui õigustatud ning meil on heameel näha, et meie kliendid oskavad seda vääriliselt hinnata.

King of Spadesi uudiskiri ilmub kaks korda kuus.
Meiega õpid uut nii tervisest kui King of Spadesist.
Sinu e-maile ei jagata kolmandate osapooltega.

Me ei jaga kunagi Sinu e-maili aadressi ega muud isiklikku infot kolmandate osapooltega ilma Sinu selge nõusolekuta. Tutvu kasutustingimustega.

Heida pilk ka meie teistele postitustele

<i>Floating</i> – miks ronida vabatahtlikult isolatsioonikambrisse?

Floating – miks ronida vabatahtlikult isolatsioonikambrisse?

Ühes oma päris esimestest videotest tutvustas Mikk floatingut, kuid nüüd võtab ta sind läbi video ühele seansile kaasa ja palub floatingu eksperdil Veikol sellest praktikast veel lisaks rääkida.
[...]
Miks mu vorm paremaks ei lähe – ma ju toitun tervislikult?!

Miks mu vorm paremaks ei lähe – ma ju toitun tervislikult?!

...see küsimus vaevab paljusid neid, kes on oma toidulaualt jätnud ära madalakvaliteetse nn. rämpstoidu, kuid ei suuda siiski...
[...]
Kas sinu otsuseid juhib TITA?

Kas sinu otsuseid juhib TITA?

Sedakorda annab Mikk võimsa võtme märkamaks, kas sinu otsuseid juhib TITA ehk Teiste Inimeste Tunnustav Arvamus.
[...]
Unustatud näoilme, mis vabastab rahuloluhormoonid

Unustatud näoilme, mis vabastab rahuloluhormoonid

Kas sa soovid endas vallandada heaolu- ja õnnehormoone, alandada stressitaset ning kõige tipuks olla mõjukam ning panna teised endasse positiivselt suhtuma?
[...]
Neli arenguetappi purunematuks vaimuks. Millises sina neist oled?

Neli arenguetappi purunematuks vaimuks. Millises sina neist oled?

Nagu sa tead, siis King of Spadesi tunnuslause on “Purunematu keha ja vaim”. Tugev keha on asi, millest meil on kontseptuaalselt lihtne...
[...]
Mõõda enda närvisüsteemi robustsust…pulsivööga

Mõõda enda närvisüsteemi robustsust…pulsivööga

Pulsivööd kasutatakse enamasti kalorikulu mõõtmiseks, kuid tegelikult on tal üks...vaat et olulisemgi kasutusvõimalus veel...
[...]
Asenda oma mehine hommikusöök just sellega!

Asenda oma mehine hommikusöök just sellega!

Soe suveilm toob endaga kaasa lisaks D-vitamiini varude täitmisele aga ka kaks olulist muutust meie suutlikkust oluliselt mõjutavas teguris – söömises.
[...]
Jäta plastnõud vanasse aastasse

Jäta plastnõud vanasse aastasse

Üks oluline asi, mida sa nüüd ja kohe oma tervise, mehelikkuse ja vitaalsuse nimel teha saad, on minna kööki ja visata ära kõik plastkonteinerid, milles sa tavaliselt toitu hoiad. Miks?
[...]
Sulge

Ostukorv on tühi

Jätka ostmist