Järgmisele reisile oma jõusaal kaasa!


Tere, mina olen Mikk King of Spadesist ja selles videos tahan sulle näidata, kuidas saad puhkuse ajal oma hotellitoas edukalt trenni teha.

Tavaliselt jääb meil reisidel olles keha eest hoolitsemine tagaplaanile ja seda peamiselt kahel põhjusel:
 

  1. Hotellides ei ole tihti jõusaale; või kui on, siis niivõrd piiratud sisseseadega, et ei võimalda reaalset treeningut läbi viia
  2. Trenniasjad ei mahu kohvrisse lihtsalt ära


Mina olen selle probleemi lahendanud nii, et kohvrisse pakin hüppenööri, ühe kummalise rihmadest agregaadi, mis kasutab keharaskust vastukaaluna ning treeningriietest ainsana klassikalise lõikega ujumispüksid, mis dubleeruvad suurepäraselt treeningpüksteks. Spordijalatsid võid kaasa võtta, kuna nii on hüppenööriga parem hüpata, kuid samas ei ole ka need kohustuslikud – nagu ütlesin, siis kogu treeningu saad läbi viia oma hotellitoa privaatses atmosfääris.
 


Põhimõtteliselt reisin ma ringi täisväärtusliku jõusaaliga, mille kogu inventar mahub mu kohvri ühte nurka. Löön praegu ise selle rihmadest agregaadi rõdul lahti, kuid saad seda spetsiaalse ukseankruga kasutada ka hotellitoa ukse küljes. Inglise keeles on selle vidina nimi suspension trainer, millele ma kahjuks Eesti keeles vastet ei teagi, kuid tuntuim tootja sellistele seadmetele on TRX, mille järgi sa netist selle kohta ka palju lisainfot leiad.

Kuid nüüd lähme rõdule ja ma näitan, kuidas ma oma treeningu läbi viin.

Soojenduseks hüppan hüppenööriga 5 minutit ning seejärel liigun edasi oma keharaskusega harjutuste juurde. Teen igal puhkusetreeningul läbi kõik lihasrühmad, kusjuures tänu selle rihmadest agregaadi spetsiifikale saan oma koormust keha nurgaga mõjutada.
 


Selline trenn võtab kontrollitud tehnika, kõrge intensiivsuse ja lühikeste puhkepausidega mul aega umbes pool tundi ja sellest täiesti piisab, et end puhkuse ajal mitte käest lasta.

Loodan, et said sellest videost mõtteid, kuidas enda järgmine puhkus sportlikumaks muuta.

Kohtume varsti!

King of Spadesi uudiskiri ilmub kaks korda kuus.
Meiega õpid uut nii tervisest kui King of Spadesist.
Sinu e-maile ei jagata kolmandate osapooltega.

Me ei jaga kunagi Sinu e-maili aadressi ega muud isiklikku infot kolmandate osapooltega ilma Sinu selge nõusolekuta. Tutvu kasutustingimustega.

Heida pilk ka meie teistele postitustele

Sinu kõige tähtsamad viis sekundit päevas, iga päev!

Sinu kõige tähtsamad viis sekundit päevas, iga päev!

Selles videos tahan ma sulle tutvustada sinu päeva kõige olulisemat viite sekundit, mis koheselt alandab stressitaset, distantseerib sind su igapäevaprobleemidest...
[...]
Kas tead, mis une ajal su keha ja vaimuga tegelikult toimub?

Kas tead, mis une ajal su keha ja vaimuga tegelikult toimub?

Uni on paljudele meist reservuaar, kust töödele ja tegemistele aega juurde napsata. “Välja puhata” jõuab ju ka millalgi hiljem.
[...]
Sulle olulist teadusmaailmast

Sulle olulist teadusmaailmast

Resveratrool ning viinamarjaseemne ekstrakt King of Spadesis parandavad tähelepanuvõimet ja lühimälu ning aitavad vältida vaimse võimekuse langust.
[...]
Eriepisood: kuidas sünnib King of Spadesi video

Eriepisood: kuidas sünnib King of Spadesi video

See viis minutit, mille me soovime iganädalaselt Sinu ajast sisustada King of Spadesi videoga jõudluse ja suutlikkuse tõstmisest, kätkeb endas tegelikult...
[...]
Flagship on viimaks tagasi!

Flagship on viimaks tagasi!

Peale pikka ootamist on King of Spades Flagship tagasi ning meie veebipoes saadaval! Vahepealne aeg kulus tootmisprotsesside täiustamisele nii tootmise stabiilsuse kui loodussäästlikkuse vallas – nüüd on meie tarneahel üles ehitatud selliselt, et edasiste tarneraskuste risk on viidud miinimumini ning kilepakkematerjalide kasutus optimaalsem. Nüüd aga – külasta meie VEEBIPOODI ning täienda oma Flagshipi varusid!
[...]
Vaid muusika abiga sooritusvõimele 10% juurde?

Vaid muusika abiga sooritusvõimele 10% juurde?

Kuidas õige muusika kuulamise faaside planeerimise ja õige muusika valikuga saad oma sportlikke tulemusi tõsta kuni 10%.
[...]
Harjumuse tekitamise väljakutse: Plank

Harjumuse tekitamise väljakutse: Plank

Plank ​parandab oluliselt su üldfüüsilist vormi ja enesetunnet ning ei võta päevas rohkem kui viis minutit. Tundub mõistliku uue harjumusena, eks?
[...]
Reisil olles korralik trenn vaid 10 minutiga

Reisil olles korralik trenn vaid 10 minutiga

Oled tööreisil või pikal nädalavahetusel teises linnas – kas see tähendab, et pead trennitegemisest väikese pausi võtma? Loomulikult mitte.
[...]
Sulge

Ostukorv on tühi

Jätka ostmist