Hea vorm hoolimata ülesöömisest. On see võimalik?

Telli King of Spades siit


Pikad lihavõttepühad on läbi ja paljud meist tunnevad kindlasti, et see andis kõva tagasilöögi soovile minna suvele vastu heas kerges sportlikus vormis. Pikad pühad ju teadupärast ahvatlevad tavapäraseid toidu- ( ja ka joogi-) koguseid tõstma ning siis kui pidustused läbi saavad, tõdeme kaalule astudes, et nii mõnigi lisakilo on juures. Kaotame seetõttu motivatsiooni ja hakkame kahtlema, kas suutlik, energiline ja tervislik elustiili on üldse meie jaoks, kui me ei saa endale ilmalikke rõõme lubada.

Vastus on, et loomulikult on selline elustiil sinu jaoks õige. Tahan sulle meelde tuletada seda, et kui sa hoiad nädalast nädalasse ja kuust kuusse kinni lihtsatest mehelikult tervisliku toitumise reeglitest:
 

  1. Sul on paigas valkude, rasvade ja süsivesikute osakaal
  2. Sinu päevane kaloritarbimine vastab sinu igapäevasele energiakulule


...siis saad teha nagu mina – saad lubada endale igal nädalal ühe päeva, kus võid süüa kõike, mida hing ihaldab – ja seda ilma negatiivse mõjuta sinu kehakompositsioonile. See mehelikult tervisliku toitumise printsiip ei ole mingi raketiteadus, vaid lihtsasti järgitav põhimõte ning selle tõestuseks tegin eelmisel suvel ka ühe video, kus näitasin, mida mina päeva lõikes söön. Nii süües ei jää minust pidamata ükski sünnipäev, pidu ega püha – oluline on lihtsalt kõik muud päevad õigest toitumisest kinni pidada.

Siinkohal on paslik sul see video uuesti üle vaadata, kuid enne veel mainin, et sinule vajalik energiahulk võib erineda minu omast.
 


Hommikusöök on tavaliselt kell 07.00 ja koosneb viiest mahemunast, tomatitest ning oliivõlist.

Lõunasöök, mis üldjuhul on keskpäeval, koosneb kvaliteetsest ja mahedast lihaveise hakklihast, mille juurde kuulub korralik ports köögivilju ning hapukoort. Olulne osa on maitsestamisel – nii ei muutu toidud üksluiseks.

Lõunane vahepala, mis on ka viimane söök enne trenni, leiab aset veidi enne kella 16.00’i ning koosnes sedakorda kõrge valgu- ja madala süsivesiku- ning rasvasisaldusega kohupiimakreemist, millesse Mikk segas mustsõstraid ning viigimarju.

Peale trenni on taastusjook oluline, seda enam, kui treeningute sagedus on suur. Nii ongi siin omal kohal vadakuvalgu šeik koos banaaniga.

Õhtusöök on Mikul päeva suurim söögikord ja koosneb peamiselt valgust ning süsivesikutest – sedapuhku kanafileest ja riisinuudlitest, millele paprika, soja ja maitseainetega aasiapärane maitsepalett anti.

Ja päeva lõpetab kaks kapslit King of Spadesi, 3-4 tükki vähemalt 70% kakaosisaldusega šokolaadi ning suur kruus vähese kofeiinisisaldusega teed, sedapuhku rooibosi.

Nagu näed, siis kõiki neid toite on väga lihtne valmistada, tooraine on vabalt saadaval igas hästivarustatud supermarketis ning vaaritamiseks kulub vähe aega.

King of Spadesi uudiskiri ilmub kaks korda kuus.
Meiega õpid uut nii tervisest kui King of Spadesist.
Sinu e-maile ei jagata kolmandate osapooltega.

Me ei jaga kunagi Sinu e-maili aadressi ega muud isiklikku infot kolmandate osapooltega ilma Sinu selge nõusolekuta. Tutvu kasutustingimustega.

Heida pilk ka meie teistele postitustele

Vaid muusika abiga sooritusvõimele 10% juurde?

Vaid muusika abiga sooritusvõimele 10% juurde?

Kuidas õige muusika kuulamise faaside planeerimise ja õige muusika valikuga saad oma sportlikke tulemusi tõsta kuni 10%.
[...]
King of Spades Tournamentiga stiilne Goblet tasuta kaasa.

King of Spades Tournamentiga stiilne Goblet tasuta kaasa.

Praegu on suurepärane aeg uus King of Spades Tournament omal nahal järgi proovida, sest vähemalt kahe paki ostul paneme Sinu tellimusele stiilse metallist sheikeri...
[...]
Alista oma tugevaim vastane ühe tõhusa võttega

Alista oma tugevaim vastane ühe tõhusa võttega

Suure saavutusvajadusega meestena, ehk isegi maksimalistidena, on kõige suurem takistus meie ja eesmärkide vahel me ise. Me oleme enda vastu palju nõudlikumad kui keegi teine...
[...]
Paranda lõhnadega oma mälu 30%

Paranda lõhnadega oma mälu 30%

Kas tõesti on võimalik parandada oma mälu ligi kolmandiku võrra vaid... lõhnu nuusutades? Lühike vastus sellele küsimusele on „jah“.
[...]
Kas tead, mis une ajal su keha ja vaimuga tegelikult toimub?

Kas tead, mis une ajal su keha ja vaimuga tegelikult toimub?

Uni on paljudele meist reservuaar, kust töödele ja tegemistele aega juurde napsata. “Välja puhata” jõuab ju ka millalgi hiljem.
[...]
Sinu viimane pusletükk mehelikult atleetlikuks füüsiseks

Sinu viimane pusletükk mehelikult atleetlikuks füüsiseks

Sa teed kõik endast oleneva, et võtta kaalust alla ning saavutada mehelikult atleetlik kehakompositsioon, kuid mingil põhjusel libastud sellel teel ikka ja jälle...
[...]
Taastu eelmisest õhtust kui härrasmees

Taastu eelmisest õhtust kui härrasmees

Nagu sa võibolla tead, siis põhimõtteliselt kõik meelemürgid löövad meie jõudlusesse mõlke. Ja mida vanemaks me saame, seda selgemini tunneme me...
[...]
Tõeline elupikendamise harjutus, mida sa siiani teinud ei ole

Tõeline elupikendamise harjutus, mida sa siiani teinud ei ole

Kui tegusa ning endast ja oma tervisest lugu pidava mehena liigud suvel palju väljas, mis toetab tugevalt südame veresoonkonna tervist, siis kohe algava külma ja märja kaamosega...
[...]
Sulge

Ostukorv on tühi

Jätka ostmist