FLAGSHIPI 90-PÄEVA GARANTIIFlagshipi 90-päevane rahulolugarantii

King of Spades Flagship on looduslik toidulisand, mis baseerub täielikult inimkatselistes kliinilistes uuringutes meeste tervisele selget kasu näidanud koostisosadel. Terviklik teaduspõhine lähenemine ning vaid kõrgeima kvaliteediga koostisosade kasutamine lubavad meil olla kindlad, et jääd Flagshipi ning selle mõjuga sinu tervisele ja heaolule täielikult rahule.

Seetõttu pakume Sinu meelerahu tagamiseks 90-päevast rahulolugarantiid. Juhul, kui sa mingil põhjusel ei ole meie tootega rahul, tagastame su raha täies ulatuses.

Juhime tähelepanu, et King of Spades Flagship on looduslik toidulisand, mitte ravim, ning seetõttu võib maksimaalse tulemuse saavutamine sõltuvalt sinu organismi eripäradest aega võtta kuni 3 kuud. Seetõttu palume sul veenduda, et enne kompensatsiooninõude esitamist oleksid sa:

  • Ostnud Flagshipi 3-paki läbi www.kingofspades.ee veebilehe
  • Tarbinud Flagshipi kõik 90 päeva nagu tootepakendil kirjas
  • Treeninud regulaarselt vähemalt kolmel korral nädalas ning järginud tervislikku menüüd.


Kui tunned, et Flagshipil puudusid sinu jaoks siin veebilehel tootele omistatud omadused
Garantii jõustamiseks saada meile kõigepealt e-kiri aadressil info@spadesnutrition.com või info@kingofspades.ee, milles too välja:

1. Vabas vormis kirjalik soov garantii jõustamiseks
2. Täisnimi 
3. Aadress 
4. Tellimuse number 
5. Sinu pangakonto number


Seejärel postita kõik sulle saadetud tootepakendid tähitud kirjaga aadressile:


Card Nutrition OÜ
Värvi 5
10621
Tallinn

90-päeva rahulolugarantiid saab jõustada kuni 4 kuud peale tellimuse täitmist Card Nutrition OÜ poolt. 

NB! Võime küsida lisaküsimusi ning tagasisidet sinu elustiili, toitumise ja muude aspektide kohta, mis võivad toote toimimist mõjutada. Meie eesmärgiks on pakkuda parimat kvaliteeti ning selline tagasiside on meile oluliseks panuseks tootearendusse.

Sulge

Ostukorv on tühi

Jätka ostmist